Kontaktinformasjon

Har du spørsmål? Send en e-post til hvalfangstmuseet@vestfoldmuseene.no

eller ring til sentralbordet tlf. 947 93 341

 

Ansatte

Dag Ingemar Børresen, avdelingsdirektør
tlf. 992 71 645
dag.borresen@vestfoldmuseene.no

Inger-Lise Ackenhausen, museumspedagog
tlf. 412 02 415
inger-lise.ackenhausen@vestfoldmuseene.no

Clare Beech, konsulent/resepsjon og publikumskontakt
tlf. 976 70 081
clare.beech@vestfoldmuseene.no

Hanne Garmel, rådgiver/samlingsansvarlig
tlf. 976 06 744
hanne.garmel@vestfoldmuseene.no

Vidar Gustavsen, driftsansvarlig
tlf. 906 79 657
vidar.gustavsen@vestfoldmuseene.no

Stig Tore Lunde, rådgiver/kontaktperson museumshvalbåten «Southern Actor» (50% stilling)
tlf. 413 27 949
stig.tore.lunde@vestfoldmuseene.no

Atle Selnes Nielsen, formidler (50% stilling)
tlf. 916 70 118
atle.selnes.nielsen@vestfoldmuseene.no

Jan Erik Ringstad, konservator NMF (i forskningspermisjon til 31. desember 2018)
tlf. 975 35 162
jan.erik.ringstad@vestfoldmuseene.no

Elin Gunnuldsen Smaavik, servicemedarbeider/vakt (30% stilling)
tlf. 916 70 111
elin.gunnuldsen@vestfoldmuseene.no

Linda Wells, administrasjonsansvarlig (80% stilling)
tlf. 906 42 519
linda.wells@vestfoldmuseene.no

 

 

 

 

 

 

 

Forrige artikkelHer finner du oss Neste artikkelVil du bli mannskap?