Kontaktinformasjon

hvalfangstmuseet@vestfoldmuseene.no /sentralbord tlf. 947 93 341

Ansatte

Dag Ingemar Børresen, daglig leder
tlf. 992 71 645
dag.borresen@vestfoldmuseene.no

Inger-Lise Ackenhausen, museumspedagog
tlf. 412 02 415
inger-lise.ackenhausen@vestfoldmuseene.no

Torun Ask, renholder
tlf. 916 70 112
torunn.ask@vestfoldmuseene.no

Clare Beech, konsulent/resepsjon og publikumsmottak
tlf. 916 70 111
clare.beech@vestfoldmuseene.no

Hanne Garmel, rådgiver/samlingsansvarlig
tlf. 976 06 744
hanne.garmel@vestfoldmuseene.no

Elin Gunnuldsen, servicemedarbeider/vakt
tlf. 916 70 114
elin.gunnuldsen@vestfoldmuseene.no

Bjørn Wiggo Liverød, fagarbeider/driftsansvarlig
tlf. 958 18 369
bjorn.wiggo.liverod@vestfoldmuseene.no

Stig Tore Lunde, rådgiver/kontaktperson museumshvalbåten «Southern Actor»
tlf. 413 27 949
stig.tore.lunde@vestfoldmuseene.no

Atle Selnes Nielsen, servicemedarbeider/formidler
tlf. 916 70 118
atle.selnes.nielsen@vestfoldmuseene.no

Jan Erik Ringstad, konservator NMF (i forskningspermisjon til 1. juli 2017)
tlf. 975 35 162
jan.erik.ringstad@vestfoldmuseene.no

Øyvind Thuresson, konsulent/film, foto og web.
tlf. 920 23 826
oyvind.thuresson@vestfoldmuseene.no

Linda Wells, administrasjonsansvarlig
tlf. 906 42 519
linda.wells@vestfoldmuseene.no

Hvalfangstmuseet har 12 hel- og deltidsansatte (10,2 årsverk)

 

 

 

 

Forrige artikkelHer finner du oss Neste artikkelVil du bli mannskap?
Vi trenger din hjelp!
Hei, vil du hjelpe oss til å få bedre hjemmesider? Vi trenger din tilbakemelding! Din identitet vil holdes skjult. Klikk her for å svare!