Kontakt oss

Har du spørsmål som ikke besvares på våre nettsider, vennligst send epost til:
hvalfangstmuseet@vestfoldmuseene.no eller kontakt oss på vårt sentralbord tlf. 94 79 33 41

Sandefjordmuseene og Hvalfangstmuseet er en del av Vestfoldmuseene IKS.

Museene har 14 hel- og deltidsansatte.

Sidsel Hansen, avdelingsdirektør
tlf. 950 44 667
sidsel.hansen@vestfoldmuseene.no

Øyvind Thuresson, rådgiver
tlf. 920 23 826
oyvind.thuresson@vestfoldmuseene.no

Jan Erik Ringstad, konservator (NMF)
tlf. 975 35 162

jan.erik.ringstad@vestfoldmuseene.no

Dag I Børresen, konservator (NMF)/stedsansvarlig
tlf. 992 71 645
dag.borresen@vestfoldmuseene.no

Linda Wells, administrasjonsansvarlig
tlf. 90642519

linda.wells@vestfoldmuseene.no

Inger-Lise Ackenhausen, museumspedagog
tlf. 41202415

inger-lise.ackenhausen@vestfoldmuseene.no

Hanne Garmel, rådgiver

tlf. 916 70 115
hanne.garmel@vestfoldmuseene.no

Clare Beech, resepsjonsansvarlig
tlf. 916 70 111
clare.beech@vestfoldmuseene.no

Torun Ask, renhold
tlf. 916 70 112
torunn.ask@vestfoldmuseene.no

Bjørn Wiggo Liverød, driftsansvarlig
tlf. 95 81 83 69
bjorn.wiggo.liverod@vestfoldmuseene.no

Stig Tore Lunde, rådgiver
tlf. 413 27 949
stig.tore.lunde@vestfoldmuseene.no

Elisabeth Holmsen, fagkonsulent
tlf. 952 90 060
elisabeth.holmsen@vestfoldmuseene.no

Elin Gunnuldsen, vakt
tlf. 916 70 114
elin.gunnuldsen@vestfoldmuseene.no

Atle Selnes Nielsen, vakt
tlf. 916 70 118
atle.selnes.nielsen@vestfoldmuseene.no

Inger Hugdahl Lund, museumssekretær
tlf. 928 50 036
inger.hugdahl.lund@vestfoldmuseene.no

Forrige artikkelHer finner du oss Neste artikkelVelkommen til hvalenes verden!